Tab Content
No Recent Activity

4 Visitor Messages

  1. بسیاری از نرم افزارهای حسابداری فقط برای صدور فاکتور برای مشتری و کنترل موجودی صندوق و کالای موجود در انبار ساخته شده است و مناسب و استاندارد برای دفاتر قانونی و خدمات مالی دوطرفه نمی*باشد.
  2. به چندین پرسشی که ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد پاسخ خواهیم داد از جمله اینکه سال مالیاتی چیست؟ و یا اینکه چه کسانی موظف به تنظیم اظهارنامه مالیاتی خواهند بود؟ همچنین به بررسی مبحث تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیاتی نیز خواهیم پرداخت و در انتها در رابطه با اینکه در صورت عدم تنظیم اظهارنامه مالیاتی و یا عدم ارسال آن به سازمان امور مالیاتی چه خواهد شد
  3. رنگ نارنجی در معماری


    از آنجایی که رنگ های نارنجی و آجری، تاثیر عمیقی در ترکیب بندی رنگ ها دارند و استفاده از آنها می تواند تحول زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد کند، بایستی در انتخاب کاغذ دیواری هایی که از این رنگ ها تشکیل شده اند جوانب لازم را در نظر بگیریم.
  4. رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی ، هوشمندانه و خردمندانه استفاده کنید، برای مثال، از این رنگ برای چارچوب*های قاب، اکسسوری*ها، میزهای کوچک کنج، جزئیات کوچک در بافت منسوجات یا عناصری در طرح*ها استفاده کنید. اگر از رنگ مشکی در مقیاس کوچکی استفاده می*کنید، معنی اصلی این رنگ، بر شیک بودن و ابهت و برازندگی استوار می*شود.
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About kiaana

Basic Information

About kiaana
News & Special Offers:
yes

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
07-13-2019 12:42 PM
General Information
Last Activity
07-13-2019 12:42 PM
Join Date
05-08-2019
Referrals
0
Home Page
http://toonblog.ir
No results to show...